1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Nowe Pomysły Dla MM ;)

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by motor4, Jul 2, 2013.

Mods: sinnertie
  1. motor4

    motor4 Horde Gibber

    Messages:
    23
    A więc do rzeczy fajnie by było jeżeli do Kaga bety MM dodał byś Nowy tryb:


    Nowy tryb Fabularny w którym fabuła jest taka : (początek jest film przedstawiający życie wieśniaków w króleswie Red) (złe warunki i traktowanie) ok i ten 1 wieśniak chciał zmienić swój los i stworzyć królestwo Blue.
    (OK koniec filmu) Spawnisz się na miejscu blue i ty z grupką npc musicie zbudować własne królestwo (można edytować relacje na Wrogie,Neutralne,Przyjazne . (można handlować , okradać , zabijać Redów i oni blue)
    Oraz Silnik misji w Trybie fabularnym. Jeśli "MM" chcesz żebym ci to dokończył napisz na pw . ;)

    Lepszy silnik Fizyki bloków : a dokładnie Naprawcie wode która jest nieskończona w ilości .


    Dodajcie Więcej Opcji Ataków ( Dla Knighta bo tylko slash i quick nudzą się w tej klasie)

    Dodajcie też więcej Główek/Heads i możliwość zmiany korpusu postaci (Możliwość stworzenia Postaci (Coś jak w terrari ten generator postaci )) Fajnie by było jeżeli graczy wyróżniali by się tułowiem wraz z głowami które są :D


    Jeden główny Serwer na który mogą wejść normali gracze (nie griferzy etc)

    OOO I dodajcie Poziom Postaci (tak jak jest w RP)(ale to wykorzystywane by było narazie do pokazania poziomu gracz)

    Oraz możecie robić konkursy NA NAJLEPSZE BITWY W KAGU 2013 :D


    Więc MM daj mi swoją opinię na temat Kolejnej (tej) Parti Pomysłów :D
     
  2. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    no chyba jesteś gupi. (orly myslisz ,ze MM tu zajrzy ? )
     
  3. Ostatnio tak zrobił :huh?:
    Trochę mnie to wk*rwia, że miniu buja się na tym forum jak jakiś j*bany wodzirej, a w rzeczywistości tylko pi*rdoli i spamuje.
    Mam nadzieję, że w końcu sprowadzicie na Ziemię tego dzieciaka.
    To już nie pierwszy taki temat (patrz: Pytanie)
     
    LightTab2 and Konfitur like this.
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Ostatnio tak zrobił , ponieważ go o to prosiłem. I niby czemu się prowadzę ? co takiego rzekomo zrobiłem? Poza tym dzieciaka !? Patrzcie państwo dorosły się odezwał. Odkąd Konfitur miał serwer to obaj tacy "fajni" się zrobiliście.
     
    Konfitur likes this.
  5. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Dzieciak? (rofl) Oni nie wrzucali tutorialow bez sensu ..( nie mowiac o twoim glosie ;) ) Anszej ma racje, spamisz i pier*olisz bez sensu.
     
    LightTab2 likes this.
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    powiedz mi jaki turtioal wrzuciłem bez sensu i co masz do mojego głosu ? Z tego co widzę to nie jesteś wystarczająco dojrzały żeby się przekonać na własnej skórze co to mutacja głosu. A co do ostatniego zdania to brak mi już słów, przestaniesz offtopować ? Nie moja wina , że cię dzieci w podstawowej nie lubią a teraz , na forum , w wirtualu próbujesz być fajny.

    @Down
    odniosłem się do wypowiedzi Anszeja jakbyś nie zauważył. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
     
  7. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322

    Chodzi mi o to, że wyzywasz od dzieci, a sam nim jesteś.A to, że cię w podstawówce nie lubią, to mnie nie obchodzi.
     
    LightTab2 and motor4 like this.
  8. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    ładna dzisiaj pogoda, no nie chłopaki ? może w końcu nie będzie padać
     
    WarrFork and Anszej like this.
  9. lubię jak pada :P
    i pisze się "chłopacy" >:(
    jeden normalny temat na forum
     
    Konfitur likes this.
  10. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    ... weźcie się ogarnijcie w końcu...zacznę chyba obficie warnami nagradzać. Na razie tylko upominam.

    *LOCKED*
     
Mods: sinnertie